Analitik Terazi-Nem Terazisi

ANALİTİK TERAZİ

Radwag-Shimadzu-AND

XA 3Y serisi analitik terazileri yeni 5,7” TFT renkli dokunmatik göstergelidir ve serbestçe değiştirilebilir kullanıcı profilleri ile detaylı parametre seçimine imkan sağlar. Terazi bünyesindeki standart kütleyi kullanan dahili otomatik kalibrasyon sistemi, terazi ile standart olarak sağlanır. Terazi seviyesi RADWAG patentli özel elektronik LevelSENSING sistemi ile izlenir. 

XA 3Y serisinin yeni bir üstünlüğü, dahili sensörleri yada THB 2 harici çevre koşulları modülü ile çevre şartları anında izlenir. 
0,01 mg taksimatlı teraziler, çevre koşullarının ölçüm sonuçlarına etkisini sınırlayan opsiyonel açık saha çalışma kefesi ile temin edilir. Tartım kabini tasarımı, tartım alanının temizliğini ve steril koşulları sağlamak için, hızlı ve kolay sökülebilir yapıdadır.  
XA 3Y içindeki uygulanan modu hayata geçiren etkileşimli formül ve veri tabanı desteği, karışım hazırlarken hız ve güvenilirlik sağlar. Farklı tartım modu, zaman içinde aynı numunenin yürütülen farklı proseslerdeki ağırlık kontrolüne yardımcı olur. Genişletilmiş veri tabanları, kullanıcının yapılan ölçüm sonuçlarını saklaması, yazdırması ve transferine imkan sağlar. Yeni uygulamaya sokulan özel adaptör formu ile desteklenen pipet kalibrasyonu modu, piston pipetlerin ağırlık esaslı ölçüm yöntemi ile kontrol ve kalibrasyonu için ergonomik bir araçtır.
Standart ve müşteriye özel yazıcı formatları sayesinde, kullanıcı herhangi bir prosesin GLP/GMP gereksinimleri ile ilgili dökümanları kolayca tasarlayabilir.
 
Diğer Modellerimizde mevcuttur.

 

NEM TERAZİSİ

Nem tayin cihazı, değişik malzemeler içindeki bağıl nem miktarını belirlemek için kullanılan bir laboratuvar ölçüm enstrümanıdır. MA 3Y, 5,7" LCD renkli dokunmatik paneli cihazın kullanımı ve ölçüm sonucunun gösterimi ile ilgili çok önemli imkânlar sağlar. Genişletilmiş veri tabanı örneklenen malzemelere ait programlanabilen kurutma modlarını içerir, gösterge üzerindeki BMP dosyası şeklindeki grafikleri yazdırabilir ve transfer edebilir.
MA 3Y nem tayin cihazının önemli üstünlükleri:
- 0,0001% taksimatla nem miktarı hassasiyeti 
- Isıtma elemanı: IR verici
- Kurutma sonucu grafikler gösterimleri: Δm, %M, %D, %R,
- Kurutma profilleri: standart, ılımlı, adım, hızlı
- Bitiş modu: AUTO 1 – 5, manual, otomatik, zaman tanımlı
- Kurutma prosedürleri veri tabanı: her veri tipi için ~1000 kayıt
- Numune veri tabanı
- Bağlantılar: 2 x USB 2.0; 4IN / 4OUT; RS 232; Ethernet 10/100Mbit

Cihazın kullanıcı profilleri aracılığı ile kullanıcı yetkilendirilmesi yapılır. Cihazın seviye ayarı RADWAG patentli özel elektronik LevelSENSING sistemi ile izlenir. Standart ve müşteriye özel yazıcı formatları sayesinde, kullanıcı herhangi bir prosesin GLP/GMP gereksinimleri ile ilgili dokümanları kolayca tasarlayabilir.

 

Web Tasarım: Sitenhazir